اخبار

بدرقه کاروان اعزامی دانشجویان به المپیاد ورزشی

بدرقه کاروان اعزامی دانشجویان به المپیاد ورزشی

بدرقه کاروان اعزامی دانشجویان به المپیاد ورزشی

مراسم بدرقه کاروان ورزشی اعزامی دانشگاه به  چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور یادواره شهدای سلامت با حضور رییس دانشگاه، معاون دانشجویی و فرهنگی و جمعی از مسئولان عصر یکشنبه ششم شهریورماه در سالن ورزشی آیدین نیکخواه بهرامی برگزار شد.

دکتر زالی رییس دانشگاه در این مراسم  ضمن تقدیر از تلاشهای تمامی دست اندرکاران و همکاران حوزه دانشجویی برای آماده سازی تیم اعزامی دانشگاه ابراز امیدواری کرد که شاهد توفیقات این دانشجویان در المپیاد ورزشی امسال باشیم.

وی موفقیت‌های ورزشی را یکی از شاخصهای مهم در دانشگاهها در عرصه جهانی برشمرد که در کنار دستاوردهای علمی، آموزشی و پژوهشی جایگاه بسیار ارزنده ای دارد و قهرمانی در ورزش را از افتخارات یک دانشگاه در عرصه بین الملی برشمرد.

رییس دانشگاه با اشاره به سختی کار در حوزه سلامت و علوم پزشکی تاکید کرد: ارایه دهندگان خدمت در عرصه سلامت باید از توان جسمی خوبی برخوردار باشند و ورزش دانشجویی بستر مناسبی را برای توانمندسازی جسمی و ایجاد نشاط و پویایی در آنها فراهم می آورد.

بیشتر بخوانید : وام طلا

ورزش؛ ضرورتی اجتناب ناپذیر  در دوران دانشجویی

وی ورزش در دوران دانشجویی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای تمامی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی عنوان کرد.

ترویج فرهنگ ورزش در خوابگاهها و سایر فضاهای دانشگاه، رشد کمی دانشجویان ورزشکار، تداوم برنامه ریزی منظم و پایدار ورزشی برای دانشجویان، تقویت ورزش همگانی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به تلاش در حوزه ورزش قهرمانی از دیگر توصیه های دکتر زالی  در این مراسم بود.

دکتر زالی اظهار امیدواری کرد که تیم اعزامی دانشجویان دانشگاه با طراوت و نشاط و سختکوشی در این رقابتها بدرخشند و سربلند باشند و  شاهد قهرمانی آنان باشیم.

رییس دانشگاه خطاب به دانشجویان گفت: شما عزیزان سفرای فرهنگی این دانشگاه هستید بنابراین همانطور که سالیان گذشته تیم این دانشگاه از نظر اخلاق حرفه ای، ورزشی و رعایت ضوابط زبانزد بود شما نیز افتخارآفرینی کنید وبه عنوان نمایندگان این دانشگاه در این دوره از رقابتها بدرخشید.

دکتر زالی  در خاتمه سخنان خود از معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیریت تربیت بدنی ، اعضای تیم اعزامی و تمامی دست اندرکاران آماده سازی این تیم تقدیر کرد.

حضور دانشجویان نخبه دانشگاه در عرصه ورزشی ارزنده است

دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاهنیز در این مراسم ضمن تقدیر  از تمامی دست اندرکاران آماده سازی تیم‌های ورزشی برای آنان آرزوی توفیق کرد.

وی با اشاره به  حضور دانشجویان نخبه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت:شرکت و حضور شما عزیزان که از نظر علمی و پژوهشی  برجسته هستید در عرصه ورزشی نیز بسیار ارزشمند است.

دکتر اسماعیلی ضمن تقدیر از تلاشهای دانشجویان و مربی ها و سرپرستان تیم و مدیریت تربیت بدنی و تمامی همکاران حوزه معاونت دانشجویی برای دانشجویان اعزامی آرزوی توفیق کرد .

دکتر رستمی نژاد مدیر تربیت بدنی دانشگاه نیز در این مراسم ضمن ارایه گزارشی گفت:  کاروان اعزامی دانشگاه متشکل از ۴۵ نفر است که در هشت رشته ورزشی تنیس روی میز، تیراندازی، شنا، کاراته، تکواندو ، دو  میدانی، بدمینتون  و شطرنج  و تمامی تیم ها به همراه مربی در مسابقات شرکت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید : کامپوزیت ونیر در سعادت آباد

وی در ادامه به بیان توضیحاتی درخصوص روند آماده سازی تیم های و دانشجویان و اقدامات صورت گرفته برای این دوره از المپیاد پرداخت.

به گفته وی کاروان ورزشی دانشگاه روز سه­شنبه هشتم شهریورماه عازم شرکت در این مسابقات می شوند و

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در خاتمه سخنان خود برای دانشجویان ورزشکار دانشگاه آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با مدال های رنگارنگ کرد و اظهار امیدواری کرد که با حضور این عزیزان بار دیگر در المپیاد قهرمانی پرچم دانشگاه برافراشته شود.

براساس این گزارش در حاشیه این مراسم معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و مدیریت تربیت بدنی از نزدیک با تیمهای مختلف گفت و گو کرده و نظرات آنان را جویا شدند و یکی از دانشجویان ورزشکار نیز ضمن بیان سخنانی به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و از مسئولان دانشگاه و تمامی دست اندرکاران آماده سازی تیمها تقدیر کردند.

منبع : sbmu.ac.ir

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *