اخبار

دومین نشست هیئت امنای سال ۱۴۰۱ دانشگاه برگزار شد

دومین نشست هیئت امنای سال ۱۴۰۱ دانشگاه برگزار

دومین نشست هیئت امنای سال ۱۴۰۱ دانشگاه برگزار شد

دومین نشست هیئت امنای دانشگاه در سال ۱۴۰۱ با  حضور دکتر ابراهیم گلمکانی دبیر هیئت‌های امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه و اعضای هیات امنا، ۱۳ شهریور ماه در تالار شهیدبهشتی برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر ابراهیم گلمکانی دبیر هیئت‌های امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، روز بهورز را تبریک گفت و اظهار کرد: بخش زیادی از دستاوردهای ارزشمندی که در حوزه سلامت به دست آمده نتیجه تلاش‌های شبانه روزی ‌وصادقانه بهورزان در سراسر کشور است.

بیشتر بخوانید : وام طلا

وی با اشاره یه این که قدرشناسی از خدمات سفیدپوشان عرصه سلامت ضرورت دارد، ارتقا جایگاه ‌و بهبود وضعیت شغلی کادر بهداشت و درمان را خواستار شد.

سپس جلسه وارد دستور کار شد و کلیات بودجه و جداول مربوطه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در ادامه پیشنهادات اختصاصی دانشگاه، تشکیلات تفصیلی بیمارستان الغدیر بومهن و مرکز جدیدالاحداث بیمارستان شهدای تجریش طبق چارت تشکیلاتی، تقویت زیرساخت‌ها، ترویج فناوری و حمایت از شرکت‌های دانش بنیاد و سایر  پیشنهادهای مربوط به حوزه‌های تخصصی دانشگاه از جمله معاونت آموزشی، بین الملل، امور بهداشتی، تحقیقات و فناوری و غذا و دارو بررسی شد.

بیشتر بخوانید : ششمین کنگره بین‌المللی سرطان آبان ماه برگزار می‌شود

تکمیل فاز دوم بیمارستان امام رضا(ع) در بیمارستان مسیح دانشوری و توسعه فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی از دیگر پیشنهادات اختصاصی تصویب شده در این نشست بود.

این نشست با حضور دکتر ابراهیم گلمکانی دبیر هیئت امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه، دکتر ایرج فاضل، دکتر ولایتی، دکترسیم فروش، دکتر دارایی، اعضای هیئت رییسه دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاه، وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

منبع : sbmu.ac.ir​

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *