روابط

درمان زود انزالی با چند روش ساده

درمان زود انزالی با چند روش ساده

درمان زود انزالی با چند روش ساده

درمان زود انزالی با چند روش ساده

زود انزالی یکی از مشکلات عمده در روابط زناشویی می‌باشد که موجب کاهش کیفیت رابطه جنسی شده و زوج را از رسیدن به اوج لذت جنسی محروم سازد. به همین منظور در این مطلب سعی داریم به درمان زود انزالی با چند روش ساده اشاره کنیم تا با افزایش آگاهی و اطلاعات در این زمینه رضایت را به رابطه جنسی خود بازگردانید.

بیشتر بخوانید : رژیم غذایی برای سنگ کلیه، غذاهای مفید و مضر برای انواع سنگ کلیه

زود انزالی چیست و چه تأثیری بر روابط زناشویی دارد

زمانی که مرد در هنگام رابطه جنسی زودتر از ارضا شدن خود و پارتنرش به انزال برسد، زود انزالی اتفاق می افتد. این مقوله گاهی اوقات بر اثر پرهیز طولانی از رابطه پیش می‌آید که امری طبیعی است اما انزال زود رس در صورتی که همیشگی باشد، به یک مشکل جدی در روابط تبدیل خواهد شد که منجر به ناتوانی و عدم رضایت همسر می‌شود. این مشکل تقریبا از هر ۳ مرد یک نفر را به خود درگیر می کند که ناراحتی و نارضایتی در طرفین را به دنبال خواهد داشت و در بعضی موارد امکان دارد مرد با وجود این مشکل از انجام رابطه جنسی خود داری نماید.

به همین منظور در ادامه مطلب به بررسی دلایل این مسئله و درمان زود انزالی با چند روش ساده پرداخته‌ایم.

درمان زود انزالی با چند روش ساده

شناخت دلایل زودانزالی در مردان

برای حل هر مشکلی ابتدا باید با عوامل مؤثر در ایجاد آن آشنا شویم تا با شناخت کامل به بررسی و حل مسئله به شکل ریشه‌ای بپردازیم.

  • خوردن غذای ناسالم: استفاده از فست فود یکی از دلایل عمده زود انزالی در مردان محسوب می‌شود.
  • عدم شناخت کافی نیازهای پارتنر: مهم‌ ترین مسئله در داشتن روابط زناشویی با کیفیت، شاخت کافی طرفین از بدن یک دیگر برای تحریک درست جنسی می‌باشد که صحبت کردن واضح پیرامون این مقوله به آگاهی زوجین از خواسته‌ها کمک کرده و یک رابطه جنسی درست را رقم می‌زند.
  • بی‌خوابی یا کم خوابی: یکی از مهم ترین مسائلی که روابط جنسی را تحت تأثیر قرار می‌دهد خواب کافی می‌باشد.

بیشتر بخوانید : دلایل احساس ضعف و بیحالی

بررسی و درمان زود انزالی با چند روش ساده

  • پاکسازی دستگاه گوارش: اصلاح مزاج و پاکسازی کبد که با شناخت مزاج و مصرف مواد غذایی درست حاصل می‌شود، تأثیر شگرفی در احساس رضایت شما از روابط زناشویی خواهد داشت.
  • زمان درست غذا خوردن پیش از رابطه جنسی: به خاطر داشته باشید که قبل از خواب بهترین زمان برای انجام رابطه جنسی می‌باشد، به شرطی که تا ۳ ساعت قبل از آن غذا خورده باشید تا به پروستات فشاری وارد نشود.

بیشتر بخوانید : علت دیسک کمر و نحوه درمان آن

درمان زود انزالی با چند روش ساده

  • دوری از استرس و داشتن آرامش: حفظ آرامش یکی از راه‌های کاربردی درمان زود انزالی با چند روش ساده می‌باشد که با معاشقه و تحریک آرام همسر حاصل خواهد شد.
  • افزایش دفعات انجام رابطه جنسی: سعی کنید تعداد دفعات نزدیکی را افزایش دهید. چرا که یکی از موارد مهم رفع زود انزالی می‌باشد.
  • استفاده از انواع کاندوم
  • کمک گرفتن از تکنیک فشار: بر اساس این روش با فشار بر روی سر یا انتهای آلت تناسلی می توانید از انزال جلوگیری نمایید.
  • استفاده از تکنیک توقف و شروع دوباره: در این روش باید پیش از رسیدن به حداکثر لذت، از فعالیت دست بردارید و بعد از مدت کوتاهی دوباره شروع کنید.

سخن پایانی

با توجه به موارد گفته شده در این مطلب پیرامون درمان زود انزالی با چند روش ساده، بهتر است با تنظیم ساعات خواب و مصرف غذاهای سالم در کنار روش های دیگر به صورت ریشه ای به حل مشکل بپردازید.

​بیشتر بخوانید : رژیم غذایی کم کاری تیروئید

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *