اخبار

بازدید رییس دانشگاه و مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از روند بازسازی خوابگاه الزهرا(س)

بازدید رییس دانشگاه و مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از روند بازسازی خوابگاه الزهرا(س)

رییس دانشگاه به همراه دکتر حمیدرضا اشراقی مدیرکل دانشجویی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت شامگاه چهارشنبه ۱۶شهریورماه از مجتمع خوابگاهی الزهرا بازدید کرد.

در این بازدید که  دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر خدادوست معاون توسعه مدیریت و‌منابع دانشگاه و جمعی از مدیران حوزه دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند، از نزدیک روند بازسازی مجتمع خوابگاهی الزهرا مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

دکتر زالی  ضمن بازدید از بخشها و بلوکهای مختلف این خوابگاه  اقدامات انجام شده در این  خوبگاه  را بررسی کرد و در حین بازدید توضیحات لازم درخصوص اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان مربوطه ارایه شد.

رییس دانشگاه در این بازدید ضمن گفت و گو با دانشجویان از نزدیک در جریان دغدغه ها و مطالبات آنان قرار گرفت و دستورات لازم برای رفع مسایل موجود را صادر کرد.

براساس این گزارش از جمله اقدامات صورت گرفته در این خوابگاه می توان به بازسازی تاسیسات و سیستم گرمایشی، تعویض رادیاتورها، بازسازی کمدها و تختها، تعویض موکت و شیرآلات ، بهسازی و توسعه سالن غذاخوری و نمازخانه و راه اندازی سیستم اطفای حریق و رنگ آمیزی اتاقها اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : بدرقه کاروان اربعین دانشگاهیان علوم پزشکی شهیدبهشتی/ دکتر زالی: اعضای کاروان سفرای فرهنگی دانشگاه هستند

دانشجویان نیز ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده به بیان نظرات و مطالبات خود پرداختند.

دکتر زالی در حاشیه این بازدید با اشاره به فرسودگی خوابگاههای دانشگاه و دشواری کار بازسازی از اقدامات صورت گرفته در این خوابگاه تقدیر کرد و رفع نواقص اساسی زیرساختی در این فرصت کوتاه را ستودنی برشمرد.

رییس دانشگاه در ادامه خواستار تسریع بازسازی و بهسازی این خوابگاه شد و در این راستا توصیه ها و پیشنهادهایی را مطرح کرد .

دکتر زالی با اشاره به محدودیت منابع و اعتبارات بودجه ای دانشگاه از مساعدت معاونت توسعه در این راستا تقدیر کرد و دستور داد با تامین منابع  کار را به اتمام برسانند.

دکتر اشراقی مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت نیز در حاشیه این بازدید از اقدامات صورت گرفته تقدیر کرد.

وی کار در حوزه دانشجویی  را با توجه به دشواریهایش مصداق بارز ایثار و گذشت دانست که با خدمت بی منت به خدمت رسانی می پردازند و این خدمات را خدمتی ماندگار برشمرد.

دکتر اشراقی ضمن تقدیر از زحمات و اقدامات صورت گرفته خاطرنشان کرد: ما نیز به سهم خودمان کمک می کنیم تا کاری که در این دانشگاه در خوابگاهها شروع شده به ویژه در حوزه خوابگاههای متاهلی به  سامان برسد.

دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در  این بازدید ضمن ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از زحمات تمامی دست اندرکاران بازسازی خوابگاه تقدیر کرد وبه همکاری تیم مربوطه در بازسازی تاسیسات و تامین ایمنی خوابگاه اشاره کرد.

منبع : sbmu.ac.ir

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *