اخبار

بازدید وزیر بهداشت به همراه رییس دانشگاه از مراکز درمانی جنوب شرق تهران

بازدید وزیر بهداشت به همراه رییس دانشگاه از مراکز درمانی جنوب شرق تهران

بازدید وزیر بهداشت به همراه رییس دانشگاه از مراکز درمانی جنوب شرق تهران

دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از پروژه بیمارستانی ۲۰۰ تختخوابی شهید مفتح ورامین، گفت: کار ساخت این بیمارستان از سال ۹۸ آغاز شده و  پیشرفت چندانی نداشته اما از ابتدای فروردین امسال روند ساخت و ساز تسریع شده است.
وی افزود: در این بازدید از پیمانکار خواستیم با توجه به اختصاص بودجه ۳۰۰ میلیاردی به این پروژه، شاهد تسریع بیشتر در روند ساخت و ساز و پیشرفت چشمگیر  در کار باشیم.
وزیر بهداشت با قدردانی از تاریخ درخشان ورامین در  سالهای قبل و بعد از انقلاب اسلامی، اظهار داشت: مردم ورامین در پیروزی انقلاب نقشی بارز و برجسته داشتند، ولی متاسفانه ورامین منطقه‌ای محروم از نظر امکانات سلامت است و فقط یک بیمارستان ۱۵ خرداد تامین اجتماعی  و یک بیمارستان قدیمی  در کنار آن دارد و پروژه ساخت بیمارستان شهید مفتح که در دست اقدام است‌، می تواند دسترسی مردم ورامین به امکانات درمانی را بهبود بخشد.
 دکتر عین اللهی ادامه داد: رفع نابرابری‌های درمانی در  جنوب شهر و استان تهران از برنامه‌های دولت مردمی آیت الله رییسی است. امروز صبح از پروژه ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بازدید داشتم که پیشرفت ساخت آن از بیمارستان مفتح ورامین بیشتر است.
وزیر بهداشت ادامه داد: در بازدید از این پروژه نیز به پیمانکاران اعلام شد بازدیدهای میدانی ما ادامه خواهد داشت و امیدواریم در بازدید بعدی با افزایش شیفت‌های کاری و  افزایش تعداد کارگران توسط پیمانکاران، شاهد تسریع چشمگیر در روند ساخت بیمارستان شهید مفتح ورامین باشیم.
دکتر عین اللهی بیان داشت: از فاز اول پروژه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر تا ۲۲ بهمن امسال و از فاز دوم آن تا سال آینده بهره برداری می‌شود و کار ساخت بیمارستان شهید مفتح ورامین نیز تا سال آینده باید پایان یابد.
در ادامه این بازدید وزیر بهداشت از بخش‌های سی سی یو و اورژانس بیمارستان قدیم شهید مفتح بازدید کرد و با کادر درمان و بیماران به گفتگو پرداخت.

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان زعیم پاکدشت و شهدای پاکدشت

وزیر بهداشت به همراه رییس دانشگاه در ادامه از بخش های مختلف بیمارستان زعیم پاکدشت اعم از اورژانس امام رضا(ع)، ازمایشگاه، درمانگاه، بخش های مراقبت ویژه و بستری نیز بازدید کرد و به بررسی مسائل و تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان پراخت.
دکتر عین اللهی با توجه به میزان مراجعه و حجم خدمت رسانی در این بیمارستان بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام این بیمارستان از جمله بیمارستان در حال ساخت شریف آباد (زعیم) پاکدشت تاکید و در خصوص تامین منابع تکمیل این پروژه ها اعلام آمادگی کرد.
وی همچنین طی بازدید از بخش دیالیز این بیمارستان، دستور تجهیز این بخش و تخصیص ۱۰ تخت دیالیز را در سریع ترین زمان ممکن صادر کرد.
وزیر بهداشت به همراه هیئت همراه از بخش هایی نظیر اورژانس و ام آر آی بیمارستان شهدای پاکدشت نیز بازدید کرد و در جران روند ارایه خدمات د راین بخش ها قرار گرفت.
منبع : sbmu.ac.ir​

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *