اخبار

پیام رییس دانشکده داروسازی به مناسبت روز داروساز

پیام رییس دانشکده داروسازی به مناسبت روز داروساز

پیام رییس دانشکده داروسازی به مناسبت روز داروساز

رییس دانشکده داروسازی در پیامی پنجم شهریورماه، سالروز ولادت حکیم محمدبن زکریای رازی و روز داروساز را به جامعه داروسازی کشور به ویژه اساتید، دانشجویان و همکاران دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تبریک گفت.

متن پیام دکتر حسین وحیدی رییس دانشکده داروسازی به شرح زیر است:
“پنجم شهریورماه، زادروز حکیم فرزانه‌ زکریای رازی است که این روز فرخنده به نام‌ داروساز نامگذاری شده است.
این ایام را به حضور شما همکاران سختکوش و سپیدجامگان زندگی‌بخش تبریک عرض می‌نمایم که هر گاه دست تقدیر الهی از آستین شما بیرون می‌آید، سلامت و عافیت را مجدداً به انسان‌ها باز می‌گرداند.
عرشیان بر شما درود می‌فرستند و آنگاه که دردمندی سلامت خود را باز می‌یابد و دستانش به نشانه شکر به آسمان بلند می‌شود، ملائک شما را می‌ستایند.
جامعه امروز و فردای کشورمان، همواره قدردان تلاش ها و زحمات خستگی ناپذیر شما عزیزان است.
در این شرایط ویژه که جامعه داروسازی در تلاطم است و داروسازان علیرغم برخی بی‌مهری‌ها رسالت اصلی خویش را فراموش نکرده‌اند و با تمام توان در خدمت بیماران و نیازمندان عزیز هستند، ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و بی‌منت شما از مسئولان   می‌خواهم جامعه داروسازی کشور را دریابند وبیشتر مورد عنایت قرار دهند.
بخش عمده‌ای از تولیدات علمی، شرکت‌های دانش بنیان و محصولات دارویی با تکنولوژی بالا حاصل زحمات عزیزان داروساز است. نگاه مهربانانه وتوام با حمایت سبب می شود، دغدغه مردم در دسترسی به خدمات و داروهای با کیفیت رفع شود که این امر مورد رضایت خداوند متعال است.
دکتر حسین وحیدی
رئیس دانشکده داروسازی”
منبع : sbmu.ac.ir

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *